Weryfikacja i przygotowanie dokumentów celnych
Porady
celno-prawne

Viabaltic - profesjonaliści wśród agencji celnych

Agencja celna Viabaltic proponuje Państwu bardzo szeroki zakres usług. Naszym celem jest zagwarantowanie przedsiębiorcom ponadstandardowego wsparcia w prowadzeniu przez nich międzynarodowej wymiany towarowej. Reprezentujemy firmy naszych klientów przed organami celnym i oferujemy pełne doradztwo w zakresie przygotowania dokumentacji celnej. Pomagamy we wszelkiego rodzaju odwołaniach i w przygotowywaniu wniosków do zgłoszeń celnych.

Jako agencja celna rozszerzyliśmy zakres naszych usług o doradztwo w zakresie rozwiązań transportowych i logistycznych. Dzięki temu zapewniamy kompleksową ofertę, odpowiadającą na potrzeby szerokiego grona klientów biznesowych z różnych branż. Obsługujemy małe, średnie i duże firmy, zapewniając niezmienne ten sam wysoki standard i pomoc na każdym etapie realizacji zlecenia – od przyjęcia zgłoszenia po bezpieczną i sprawną odprawę celną.

Mając na uwadze komfort naszych klientów proponujemy indywidualne rozwiązania w obszarze zapewnienia zgodności z przepisami celnymi (ang.: customs compliance), dopasowane do konkretnych potrzeb i zoptymalizowane pod kątem osiągnięcia porzez klienta jak największych korzyści przy minimalizacji kosztów.

AGENCJA CELNA - Viabaltic Sp. z o.o.

Wieloletnie doświadczenie na rynku
15-minutowe odprawy w ramach procedur uproszczonych
Szeroka wiedza specjalistyczna
Możliwość odprawy celnej 24h
Kompleksowe usługi w ramach wszystkich procedur celnych
Usługa transportowa realizowana przez ENTERPRISE LOGISTICS

skontaktuj się z nami